Tajomstvo detskej zvedavosti

V živote som nevidela nikoho, kto by bol taký fascinovaný televíznym ovládačom.

Tajomstvo detskej zvedavosti

Keď dieťa niečo robí, venuje tomu stopercentnú pozornosť. V jeden moment sa dokáže plne sústrediť na jednu konkrétnu činnosť a keď skončí, ide objavovať ďalej. Detská zvedavosť je ohromne inšpiratívna a je zábavné, ako si ten malý človek dokáže nájsť niečo zaujímavé aj na úplne obyčajných veciach.

Prirodzená zvedavosť pomáha rozvíjať osobnosť, cibriť zručnosti a objavovať stále nové veci, ktoré nás obklopujú.

Vďaka Sunaru, ktorý obsahuje mliečny tuk s mnohými bioaktívnymi zložkami prirodzene sa vyskytujúcimi v materskom mlieku máte istotu, že bábätko dostáva tie správne živiny ako napr. kyselinu alfa-linolenovú pre rozvoj mozgu a železo pre rozvoj kognitívnych funkcií a tiež vďaka obsiahnutým vitamínom A, C a D ste na skvelej ceste k posilneniu imunity detí.

3 tipy pre rozvoj detskej zvedavosti:
1. Keď sa bábätko začína zaujímať o hračky, ukazujte mu ich postupne, aby si vždy detailne mohlo preskúmať jednu vec. Postupné ukazovanie pomáha koncentrácii.
2. Dieťa objavuje svet okolo seba svojimi ústami. Na chvíle hrania preto vyberte cumlík a nechajte ho každú hračku ochutnať. Dajte pozor na nebezpečné a malé predmety.
3. Bábätko polohujte na bruško. Zmena ho zaujme a zároveň precvičí krčné a chrbtové svaly.

Sunar pozná tajomstvo detskej zvedavosti.

Sunar jedálniček

Získejte jídelníček plný užitečných výživových rad, receptů a dobrot.

Ďakujeme!

Teraz sa môžete tešiť na cenné rady a informácie, ktoré vám pomôžu s jedálničkom pre vaše najmenšie

Chyba

Formulár sa z nejakého dôvodu nepodarilo spracovať.

Opýtajte sa nás

Neváhajte sa našich špecialistov opýtať na čokoľvek z oblasti výživy a stravovania. Radi vám odpovieme čo najskôr to bude možné. V období 21/12/2018 - 02/1/2019 bude naša poradňa mimo prevádzku. Ďakujeme za pochopenie. Vzorky našich výrobkov nezasielame.

Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky