Tajomstvo pokojného spánku

Počujete to? To ticho.

Tajomstvo pokojného spánku

Nie, že by mamička nemala radosť, že je jej dieťa plné energie a celý deň vyčíňa, ale keď nastane večer, prichádza tá chvíľka, na ktorú sa tešíme (niekedy už od rána). To úžasné a upokojujúce ticho, ktoré dovolí aj vám zložiť hlavu a nabrať sily. Lenže čo keď bábätko trápi nepokojný spánok?

Výdatný spánok detí je veľmi dôležitý pre ich duševný pokoj a správny vývoj. Dojčatá v prvom roku života rastú raketovou rýchlosťou, a tak spánku potrebujú skutočne veľa. Lenže niekedy proste nie a nie zaspať.

Vďaka Sunaru zaspáva bábätko pokojne. A zatiaľ čo spinká, odohrávajú sa v jeho tele ohromné veci. Mliečny tuk je zdrojom energie, prispieva k lepšiemu vstrebaniu vitamínov A, D, E, K, vápnik prispieva k rastu kostí, zubov a zaisťuje svalovú činnosť a prebiotická vláknina GOS je využívaná tou správnou črevnú mikroflóru, vďaka čomu má bábätko spokojné bruško. Každé ráno je tak veselšie.

3 tipy pre pokojný spánok:
1. Bábätko je pokojné, keď cíti blízku prítomnosť mamičky. Prvé týždne a mesiace môžete spať v jednej miestnosti.
2. Začnite s rituálmi už v prvých týždňoch života. Bábätko potrebuje režim. Lepšiemu spánku pomáha každodenné pravidelné opakovanie večerných aktivít: hranie, maznanie, kúpanie, obliekanie, kŕmenie, uspávanie.
3. Nechajte bábätko, aby si večernú potrebu mlieka regulovalo samé.

Sunar pozná tajomstvo pokojného spánku.

Sunar jedálniček

Získejte jídelníček plný užitečných výživových rad, receptů a dobrot.

Ďakujeme!

Teraz sa môžete tešiť na cenné rady a informácie, ktoré vám pomôžu s jedálničkom pre vaše najmenšie

Chyba

Formulár sa z nejakého dôvodu nepodarilo spracovať.

Opýtajte sa nás

Neváhajte sa našich špecialistov opýtať na čokoľvek z oblasti výživy a stravovania. Radi vám odpovieme čo najskôr to bude možné. V období 21/12/2018 - 02/1/2019 bude naša poradňa mimo prevádzku. Ďakujeme za pochopenie. Vzorky našich výrobkov nezasielame.

Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky