Tajomstvo spokojného bruška

Aj tá najväčšia dobrota musí raz von.

Tajomstvo spokojného bruška

Pravidelná, bezproblémová a správna stolica dojčaťa je základ. Poďme si to priznať. Na spokojnom trávení skrátka stojí celková pohoda bábätka aj celej rodiny.

Vďaka Sunaru, ktorý obsahuje galaktooligosacharidy (GOS), dostáva dieťa prebiotickú vlákninu, ktorá je využívaná správnou črevnú mikroflóru. Ide o tretiu najzastúpenejšiu zložku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v materskom mlieku a mala by byť aj v mliečnej detskej výžive rozhodne zastúpená. Spokojné bábätko dobre rastie, naberá sily a viditeľne prospieva.

3 tipy pre spokojné bruško:
1. Naučte sa správnu techniku kŕmenia, pri ktorej bábätko nebude prehĺtať vzduch a po kŕmení ho nechajte dostatočne odgrgnúť.
2. Pri prebaľovaní zacvičte s nožičkami. Správnu techniku vás naučí váš pediater. Rozhýbete bedrové kĺby a podporíte peristaltiku čriev bábätka.
3. Dojčiace mamičky by sa mali vyhnúť perlivým nápojom, džúsom a potravinám, ktoré nafukujú.

Sunar pozná tajomstvo spokojného bruška.

Sunar jedálniček

Získejte jídelníček plný užitečných výživových rad, receptů a dobrot.

Ďakujeme!

Teraz sa môžete tešiť na cenné rady a informácie, ktoré vám pomôžu s jedálničkom pre vaše najmenšie

Chyba

Formulár sa z nejakého dôvodu nepodarilo spracovať.

Opýtajte sa nás

Neváhajte sa našich špecialistov opýtať na čokoľvek z oblasti výživy a stravovania. Radi vám odpovieme čo najskôr to bude možné. V období 21/12/2018 - 02/1/2019 bude naša poradňa mimo prevádzku. Ďakujeme za pochopenie. Vzorky našich výrobkov nezasielame.

Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky