Tajomstvo zdravého vývoja

To nie je možné, ty už si také veľké bábätko.

Tajomstvo zdravého vývoja

Od rána je to už tretíkrát, čo sa divím, ako rýchlo rastie. Veď ešte pred chvíľou to bolo nehybné uplakané dieťatko, ktoré sme si doviezli z pôrodnice a nevedeli, čo s ním máme robiť. A dnes nám tu ten náš parťák so smiechom lezie do kvetináča. Napadne mi, že by sme ten fikus už skutočne mali presťahovať na nové miesto, inak sa nedožije leta.

Občas má človek pocit, že ten čas s dieťaťom strašne letí a že nič nestíha. Nestíha si uvariť kávu, nestíha prísť včas na schôdzku a nestíha ten raketový psychomotorický vývoj.

Vďaka Sunaru ale máte istotu, že vývoj dojčaťa prebieha správne a že dostáva všetky potrebné živiny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku.

3 tipy pre zdravý vývoj:
1. Nechajte bábätko, aby sa pohybovo vyvíjalo podľa vlastného tempa. Ak samé nesedí, nedávajte ho sedieť. Ak je mu niektorá poloha nepríjemná, skúste inú.
2. Neporovnávajte psychomotorický vývoj svojho dieťaťa s deťmi svojich kamarátok. Každé dieťa je iné a každá fáza je preň dôležitá.
3. Dodržujte zásady zdravej výživy. Podávajte mlieko v potrebnom množstve v priebehu celého dňa a zaraďujte príkrmy v správny čas.

Sunar pozná tajomstvo zdravého vývoja.

Sprievodca dojčením

Získejte praktického průvodce jednoho z nejdůležitějších období každé maminky.

Gratulujeme!

Brzy už se o kojení a jednom z vůbec nejdůležitějších období každé ženy dozvíte vše podstatné.

Chyba

Formulár sa z nejakého dôvodu nepodarilo spracovať.

Opýtajte sa nás

Neváhajte sa našich špecialistov opýtať na čokoľvek z oblasti výživy a stravovania. Radi vám odpovieme čo najskôr to bude možné. V období 21/12/2018 - 02/1/2019 bude naša poradňa mimo prevádzku. Ďakujeme za pochopenie. Vzorky našich výrobkov nezasielame.

Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky