Sunárek Kapsičky

Sunárek Kapsičky predstavujú bohaté portfólio produktov, zahŕňajúce výrobky z radu Do ručičky, Kašičky alebo tiež horúcu novinku Hotové jedlá. Na Kapsičkách oceníte ich praktické balenie, vďaka ktorému si ich deti môžu vychutnávať pohodlne samy. A to tak doma, ako aj pri šantení vonku alebo aj na dlhších cestách. Kapsičky spadajú do produktov zdravej výživy. Vyrobené sú z prísne kontrolovaných surovín a obsahujú vitamíny aj minerálne látky potrebné pre zdravý vývoj vašich detí.

Produkty z radu Sunárek Kapsičky

Hotové jedlá

Hotové jedlá

Vďaka praktickej kapsičke si deti na jedle môžu pohodlne pochutnávať samy, a navyše tak potrénujú zručnosť a koordináciu pohybov. Oceníte ich v pohodlí domova aj na cestách.

Zobraziť produkty
Ovocné kašičky s cereáliami

Ovocné kašičky s cereáliami

Hotové kašičky sú určené na okamžitú konzumáciu. Stačí ich otvoriť a spapať.

Zobraziť produkty
Sunárek Do ručičky 100%_ovocie

Sunárek Do ručičky 100% ovocie

Desiata s obsahom toho najlepšieho z prírody. Ovocie je pestované špeciálne pre malé deti a uchováva si dôležité vitamíny aj minerálne látky.

Zobraziť produkty
Sunárek s tvarohom alebo jogurtom

Sunárek s tvarohom alebo jogurtom

Chutný dezertík bez lepku a konzervačných látok, zato s obsahom bielkovín, pripravený na okamžité spapanie.

Zobraziť produkty

Slovník zloženie

Kyselina listová

Nevyhnutná pre syntézu nukleových kyselín, pri krvotvorbe a zvláštny význam má pre normálny rast a vývoj plodu. Pomáha deleniu buniek a diferenciácii tkanív, obzvlášť nervovej sústavy. Odporúča sa ju užívať vo zvýšenom množstve počas tehotenstva, najlepšie však už tri mesiace pred otehotnením. Znižuje totiž výskyt vrodených chýb nervového systému aj iných.

Zdroje: Zelenina (najmä listová), obilniny (najmä klíčky), celozrnné výrobky, pomaranče, banány, čerešne, jahody, maliny, egreše, orechy, plesňové a mäkké syry, mäso

Spýtajte sa nás

Neváhajte sa opýtať našich špecialistov na čokoľvek z oblasti výživy a stravovania

Položiť otázku